x

Állásajánlatok

Karrier lehetőség

Cégünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik, az ipar több területén tudunk referenciákat felmutatni. Teljesítettünk megbízásokat többek között erőművekben, papíriparban, vegyiparban, élelmiszeriparban, gépjárműiparban egyaránt.

Munkáink száma folyamatosan bővül, ezért elsősorban németországi munkavégzésre várjuk az alábbi munkakörökbe szakmunkások jelentkezését:

  • AWI hegesztő (minősítéssel)
  • Csőszerelő
  • Szerkezet és géplakatos
  • CO hegesztő

Előnyt jelent:
  • német nyelvismeret
  • gépjárművezetői engedély
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörülmények
  • Utazási támogatás
  • Szálláshely biztosítása
  • Magyar nyelvű kapcsolattartás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a nyitott pozíciókkal kapcsolatos információkért forduljon hozzánk bizalommal!

Az alábbi űrlap kitöltésével pedig elküldheti jelentkezését önéletrajzának csatolásával.

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

H-9700 Szombathely, Légszeszgyár u. 7.D-67061 Ludwigshafen am Rhein, Mundenheimer str. 146.D-57078 Siegen, Otto-Brenner str. 26. Belgium, Oudebaan 55/8, 2610 Wilrijk